Często Zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

 
  • Usługi

TAK - W Skin Therapy depilację wykonujemy laserem diodowym, który trwale niszczy cebulkę włosa. Należy jednak pamiętać, że nowe włosy pojawiają się na ciele przez całe nasze życie dlatego warto jest raz na ok dwa lata wykonać jednorazowy zabieg.

TAK - Jak najbardziej. Makijaż permanentny jest bezpiecznym zabiegiem, warto jest zwrócić uwagę na jakość produktów używanych do zabiegów i higienę pracy. W Skin Therapy dbamy o najwyższą jakość preparatów oraz sterylność zabiegową.

TAK - Wszystkie narzędzia wykorzystywane do pracy są jednorazowe bądź wysterylizowane w autoklawie medycznym, takim jaki można spotkać w gabinecie dentystycznym. Dodatkowo powierzchnie takie jak blaty, podłokietniki i inne miejsca dotykane przez klientów są dezynfekowane płynami medycznymi.
 
Na problem suchej skóry najszybszy ratunek przyniesie INFUZJA TLENOWA. Zachęcam Panią do odbycia niezobowiązującej konsultacji, podczas której podejdziemy do znalezienia kompleksowego rozwiązania. Pamiętajmy, że skóra jest naszym zwierciadłem, często niedoskonałości na zewnątrz mają przyczynę w środku organizmu.
 

TAK - Panowie są częstymi gośćmi w Skin Therapy. Wykonują przeróżne zabiegi. Najczęściej jest do depilacja laserowa oraz pielęgnacja dłoni i stóp.