Skin care

Kosmetologia narzędziem biznesu

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Przysłowie to jest ponad czasowe i zawsze aktualne. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Na spotkaniu biznesowym, zanim zdążymy zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności, jesteśmy poddani surowej ocenie wizualnej przez naszych rozmówców. Nie wstydźmy się do tego przyznać. Na rozmowach rekrutacyjnych jest tak samo. Jednym z kryteriów przyjęcia do pracy czy podpisania umowy współpracy na spotkaniu negocjacyjnym jest nasz wygląd. W każdej z tych sytuacji stajemy się wizytówką firmy. Zdrowy wygląd skóry, bez trądziku, bez oznak zmęczenia i sympatyczny uśmiech to połowa sukcesu. Zadbany i zadowolony pracownik to wydajność, umiejętność i godna współpracy firma. Gabinet kosmetologiczny oferuje wiele zabiegów, które pomogą nam uzyskać taki efekt. Jednym z najpolularniejszych jest infuzja tlenowa, polegająca na wtłoczeniu w głąb skóry składników aktywnych oraz czystego tlenu za pomocą wysokiego ciśnienia. Dotleniona skóra jest rozświetlona, nawilżona i dobrze odżywiona, a przy tym odmłodzona i napięta. Zabieg przyjemny i dajacy natychmiastowy efekt.

Wygląd daje nam pewność siebie.

Mając nawet największy zakres wiedzy w danej dziedzinie nie jesteśmy w stanie dobrze jej sprzedać czując się niekomfortowo we własnym ciele. Sprzedając produkt sprzedajemy siebie i na odwrót. Jeżeli odbiorca kupi nas, to kupi nasz produkt. Dlatego jakość negocjacji zależy także od naszego wyglądu. Skóra jest największym powierzchniowo narządem ludzkiego organizmu. Jej główne zadania to ochrona mechaniczna ciała, termoregulacja, działanie immunologicze ale też estetyczne. Pamiętajmy więc o zdrowej diecie i regularnej pielęgnacji. Warto jest skorzystać z konsultacji kosmetologa w celu dobrania odpowiednich kosmetyków i ustalenia planu zabiegów, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Bardzo ważnym aspektem naszego życia powinno być dbanie o ciało i sylwetkę. Podstawą jego pielęgnacji jest peelin i mocne nawilżenie, które szybko uzyskamy dzięki zabiegom nawilżającym na ciało. Basen, fitnes i zdrowa dieta to podstawa aby móc się chwalić zgrabną figurą. Aby efekty były szybsze i długotrwałe warto wspomóc się np. kriolipolizą. Polega ona na zamrożeniu tkanki tłuszczowej nawet do -10 stopni. Tłuszcz jest wrażliwy na niskie temperatury, błona komórkowa pęka a tkanka tłuszczowa trafia do wątroby, gdzie jest metabolizowana i wydalana z organizmu. Już po pierwszym zabiegu ubywa ok. 4 cm w obwodzie.

Sztuczki z wyglądem

Nikt nie rodzi się z idealnym wyglądem. Asymetria twarzy, małe usta, nierówne bądź rzadkie brwi dzisiaj to wszystko można przeskoczyć. Jedną z metod jest makijaż permanentny, który może ukryć nierówności brwi, ust, zakryć przebarwienia, bielactwo, bądź po prostu podkreślić naszą urodę i ułatwić poranny makijaż. Małe wargi można powiększyć a lwie zmarszczki zlikwidować wypełniając kwasem hialuronowym. Oprócz powiększenia i wypełnienia bruzd można nim podnieść opadający kącik ust, co sprawi wrażenie uśmiechniętej i przyjaznej twarzy. Efekt zabiegu utrzymuje się ok 1-1,5 roku. Zachęcam do uważnego wyboru specjalisty oraz wcześniejsze zapoznanie się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Życzę udanych negocjacji.

Share